Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Я розумію, що купівля чи продаж нерухомості – це важливе рішення, яке впливає на ваше майбутнє. Тому я прагну зробити цей процес максимально комфортним, прозорим та вигідним для вас.

Досвід та експертиза: Маю 7 років успішного досвіду роботи на ринку нерухомості.
Індивідуальний підхід: Я ціную кожного клієнта та враховую ваші унікальні потреби.
Професіоналізм та чесність: Я завжди дію в інтересах своїх клієнтів та гарантую повну прозорість угоди.

Мої послуги:
Я допоможу вам знайти квартиру, будинок, комерційну нерухомість або земельну ділянку, яка відповідає вашим потребам та бюджету.

Я допоможу вам швидко та вигідно продати вашу нерухомість, використовуючи ефективні маркетингові стратегії.

Я забезпечу повний юридичний супровід угоди, щоб ви могли бути впевнені в її безпеці.

Я надаю консультації з питань нерухомості, щоб ви могли прийняти зважене рішення.

Зі мною ви отримаєте:
Економію часу та грошей.
Впевненість у безпеці угоди.
Професійну підтримку на кожному етапі.

Не відкладайте свою мрію на потім! Зв'яжіться зі мною вже сьогодні, і я допоможу вам знайти ідеальне житло або вигідно продати вашу нерухомість!

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • ВНУк
    44 300 $
    701 $/м²

    Під Голоском вул., 24

    багатофункціональне приміщення
    63 м²
    вчора
    Вигідна інвестиція: комерційне приміщення в цоколі! Пропонуємо до вашої уваги комерційне приміщення в цокольному поверсі житлового будинку. Це чудова можливість для розвитку вашого бізнесу або вигідного інвестування. Переваги: Приміщення підходить для різних видів діяльності: Салон, перукарня, масажний кабінет Майстерня (ремонт одягу, взуття, побутової техніки) Складське приміщення Спортзал, танцювальна студія Квест-кімната Інтернет-магазин (склад) Зручне розташування: Цокольний поверх у житловому будинку забезпечує постійний потік потенційних клієнтів. Зручна транспортна розв'язка та близькість до основних магістралей міста. Розвинена інфраструктура району: поруч магазини, супермарке...
    Рієлтор
  • ВНУк
    43 000 $
    680 $/м²

    Під Голоском вул., 24

    багатофункціональне приміщення
    63 м²
    вчора
    Вигідна інвестиція: комерційне приміщення в цоколі! Ваш бізнес отримає надійну основу! Пропонуємо до вашої уваги комерційне приміщення в цокольному поверсі житлового будинку. Це чудова можливість для розвитку вашого бізнесу або вигідного інвестування. Переваги: Універсальність: Приміщення підходить для різних видів діяльності: Магазин (одяг, взуття, товари для дому тощо) Салон краси, перукарня, масажний кабінет Майстерня (ремонт одягу, взуття, побутової техніки) Складське приміщення Офіс Спортзал, танцювальна студія Квест-кімната, дитяча ігрова кімната Інтернет-магазин (пункт видачі, склад) Зручне розташування: Цокольний поверх у житловому будинку забезпечує постійний потік потенційних кл...
    Рієлтор
  • ВНУк
    99 200 $
    1 040 $/м²

    Рудненська вул. (Білогорська), 8-Ж

    багатофункціональне приміщення
    95 м²
    2022 рік побудови
    2 дні тому
    Продається комерційне приміщення в цокольному поверсі з окремим входом. Ідеально під офіс, салон, студію, магазин, склад, шоурум або інший вид бізнесу. Переваги: • зручне розташування; • активний пішохідний та автомобільний трафік; • окремий вхід; • сухе та тепле приміщення; • підведені всі комунікації; • санвузол; • можливість перепланування; • парковка поруч. Приміщення готове до використання або здачі в оренду. Хороший варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції. Телефонуйте для огляду!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.